Barvy Znojmo

Tato stránka je v rekonstrukci. Zobrazené informace jsou pouze ilustrativní.

O nás

V prodejně BARVY ZNOJMO s.r.o. na ulici Tovární nás můžete najít již od roku 2006, kdy jsme obchod zakoupili a pokračovali v již zaběhnutém obchodě s barvami.

Jsme specializovaným maloobchodním prodejcem nátěrových hmot, laků,tmelů, lepidel, stavební chemie, malířských a natěračských potřeb, hydroizolací a sanací od hobby zákazníků,až po profesionály.

Námi nabízené značky jsou na velmi vysoké úrovní. Spolupracujeme s více jak padesáti dodavateli, mezi nejvýznamnější patří například:Barvy Laky Hostivař, Het ,Primalex, Den Braven , Alkyton, Motip, Remmers, Johnstones, Sigma, Sokrates, Austis, Body,Xyladecor, Colorexpert, Sindat, Deron, Akzonobel, Detecha a další.

Největší důraz klademe na poradenskou činnost , servis spojený se spokojeností našich zákazníků. Na základě poptávky a požadavku zákazníků od roku 2011 rozšiřujeme svoji činnost na aplikaci maleb, nátěrů, dekoračních nástřiků, povrchové úpravy.

Na Vaše přání jsme schopni připravit Vám dle požadavku bezplatnou kalkulaci včetně návrhu nejvhodnějšího materiálu,technologického postupu až do zhotovení prací.